Midas LEUVEN

4.5
(*)(*)(*)(*)(*)
1104 klantbeoordelingen over deze garage :
Afspraak makenOfferte berekenen
Woensdag

08:00 - 18:30

Donderdag

08:00 - 18:30

Vrijdag

08:00 - 18:30

Zaterdag

09:00 - 17:00

Zondag

Gesloten

Maandag

08:00 - 18:30

Dinsdag

08:00 - 18:30

Diensten in deze garage

Elektrische fietsen

Prestaties in deze garage

Veiligheidscontrole
Airco
Distributieriem
Transmission en koppeling
Onderhoud
Elektronische handtekening

Een team tot je beschikking

Gerabit
Verantwoordelijke van de Midas garage LEUVEN
Welkom bij Midas, jouw specialist in het onderhoud en de herstelling van de meeste automerken. Voor ons kom jij als klant op de eerste plaats. Maar evengoed willen wij als professionals jouw nummer één zijn. Daar streven we naar door mechaniek en kwaliteit te laten primeren. Als vaklui maken we er een punt van, dat een goed onderhouden en perfect afgestelde wagen je niet te veel hoeft te kosten. Zo bieden we met ons Merk-Onderhoud, een scherp geprijsd alternatief voor het onderhoud bij een merkgarage, met behoud van de merkgarantie. Hoe we precies werken, dat tonen we je : in onze open garages, met preventieve controles en een duidelijk en gratis bestek vooraf, met een visuele en grondige diagnose en een factuur die overeenstemt met het bestek Alle nodige garanties en advies krijg je er bovenop. Dat behoedt je voor latere, dure herstellingen. Kom langs, of maak hier een afspraak en geniet van onze snelle en kwaliteitsvolle service.
shop-teampicturestore-picture

De klantbeoordelingen van deze garage

4.5
/5
(*)(*)(*)(*)(*)

Authentieke klantbeoordelingen

De beoordelingen komen van klanten die een transactie met MIDAS hebben afgerond en worden verzameld door een onafhankelijke en transparante dienstverlener.

vriendelijkheid, prima service en rijden auto voor zodat je gemakkelijk kan wegrijden
Na mijn laatste groot onderhoud ben ik enkele dagen nadien naar de autokeuring geweest en zoals vorig jaar heb ik een rode kaart gekregen omdat de uitlaatgassen niet aan de norm voldeden. Her gevolg opnieuw naar de garage en herkeuringDaar de garage geen meet toestel heeft om de uitlaatgassen te meten heb ik veel vragen bij de volgende controle. Kan de garage nergens anders de uitlaatgassen laten meten waar men wel een testtoestel heeft? Voor de rest is de auto volledig in orde. Toch blijf ik met veel onzekerheid achter i.v. m. Met de volgende automonteur. Hoe kan ik hierover meer zekerheid verkrijgen. Graag meer duidelijkheid hierover. Dank u
Top
No
Alles oké
Spijtig dat ik na 1 dag ben moeten terugkomen omdat er 1 bepaald controlelampje, weet niet welk is beginnen branden,mvg.
Simon en zijn team zijn top, hebben ons al vaak vakkundig geholpen, zijn er al jaren zeer tevreden klanten
Simon is fantastisch gast die is altijd kan me helpen
Geen negatieve opmerkingen alles inorde bedankt simon en ploeg vanuit leuven
zie eerder
10 waardering geplaatst op 100